porównywarka cen prądu
Strona główna » Prąd Żywiec » Dostawcy prądu Żywiec

Dostawcy prądu Żywiec

Wybór sprzedawcy energii elektrycznej — na co zwrócić uwagę?

Wybór sprzedawcy prądu najlepiej, aby nie był podyktowany tylko kosztem kWh energii. Poza tym sprawdzając oferty firm, warto jednocześnie zwrócić uwagę na kilka innych szczegółów. Wyróżnić wśród nich można na przykład: metody rozliczeń sprzedaży prądu, termin płatności faktur, koszty dodatkowe, opinie o dostawcy energii elektrycznej, doświadczenie. Wyłącznie wtedy można mieć pewność, że dana zmiana dostawcy prądu przyniesie określone korzyści oraz nie przysporzy kłopotów.

Ile kosztuje energia w Polsce?

W 2022 roku w Polsce średnia cena 1 kWh prądu wynosi 77 groszy. Jednak różnice w cenach sprzedawców energii elektrycznej są naprawdę duże. Wynoszą one nawet 10 groszy. W związku z tym wybór najtańszego sprzedawcy energii jest obecnie jedyną opcją na uchronienie się przed wysokimi fakturami. Oprócz tego należy również rozważyć zmianę taryfy prądowej, na bardziej dopasowaną do własnych potrzeb, bowiem ona ma także duży wpływ na wysokość rachunków za energię elektryczną.

W mieście Żywiec Twój domyślny dostawca prądu to Tauron. Jeśli chcesz wybrać innego sprzedawcę – zobacz jakie oferty są dla Ciebie dostępne po prawej stronie na tej stronie.

Zmiana Sprzedawcy